اپلیکیشن اندروید

طراحی اپلیکیشن اندروید

گوشی تلفن همراه بخش جدایی ناپذیر زندگی انسان‌ها شده است و همه ما حداقل یک گوشی هوشمند داریم. برای بسیاری از ما جدایی از گوشی‌های تلفن همراه خود امری نامفهوم و غیرقابل درک است. هزاران اپلیکیشن کاربردی برای گوشی های تلفن همراه تعبیه شده تا زندگی ما راحتر دنبال شود. انواع مختلف ابرنامه‌های کاربردی پرداخت صورتحساب بازی های اندرودی و تجارت بوسیله برنامه های اندروید... همه و همه باعث شده توجه‌ها به سمت برنامه‌های اندرودی باشد.

دوست دارید اپلیکیشن خاص خود را داشته باشید؟

اپلیکیشن تجاری!

با وجود بسترهای خوب اینترنت کسب و کار تجاری در دنیای مجاری شما میتوانید اپلیکیشن تجاری مخصوص به خود را داشته باشید. گوشی تلفن همراه شما ویترین محصولات مغازه شما یا تولیدات کارخانه شما خواهد بود. برنامه حسابداریتان را به کمک اپلیکیشن خود انجام دهید. بازی خاص خود را در گوشی تلفن طراحی و در اخاپتیار همگان قرار دهید. با کمی جستجوی ساده می‌تواندی به تجارت پر سود برنامه های اندرودی پی ببرید و عرصه را برای خود باز ببینید. ایده خود را با گروه ما در میان بگذارید تا برای شما بهترین و با کیفیت ترین برنامه ها را طراحی و در اختیار عموم قرار دهیم.


گوشی یا ریموت کنترل؟هرآنچه را که دوست دارید از راه دور کنترل کنید بوسیله گوشی تلفن همراه خود انجام دهید. کنترل خانه هوشمند. کنترل وسیله نقیله خود و تمامی اشیایی که در اختیار شماست به راحتی قابلیت کنترل از ظریق گوشی تلفن همراه راه دارا می باشند. نرم افزار و سخت افزار مخصوص به شما طراحی و ارائه خواهد شد.


گروه جعبه‌نرم افزار با قابلیت طراحی و تولید برنامه‌های اندرویدی در زمنیه‌های مختلف کاربردی با کیفیت و امنیت بالا در اختیار شما کاربران عزیز خواهد بود. برنامه‌های با کیفیت و رابط کاربری زیبا. با ما در تماس باشید.Copyright ©PhoneAppBox.com 2017