طراحی وبسایت

امروزه با افزایش سرعت اینترنت، پرداخت اینترنتی هزینه کالا و خدمات و سهولت انتقال کالاهای خریداری شده، فضا برای کسب و کار اینترنتی کاملا فراهم است. تصور کنید ویترین مغازه یا خدمات شما روزانه چندید هزار بازدید کننده داشته باشد ...

بیــشتر بخوانید

طراحی اپلیکیشن اندروید

گوشی‌های تلفن همراه به اصلی ترین نیاز بشر تبدیل شده و همراه هر شخصی وجود دارد. تصور کنید اپلیکیشن اختصاصی شما خدمات مورد نیاز هزاران کاربر را ارائه دهد. روزانه میلیون‌ها تراکنش مالی در این راستا انجام می‌پذیرد ، شما نمی‌خواهید سهمی داشته باشید؟

بیــشتر بخوانید

خانه هوشمند

کنترل تمامی اشیاء محل کار یا منزل خود را میتوانید تنها با گوشی تلفن همراه خود انجام دهید. کنترل وضعیت منزل و محل کار خود از راه دور به کمک تلفن همراه با اپلیکیشن اختصاصی

بیــشتر بخوانید
01 :: بررسی پروژه
02 :: ثبت قرارداد
03 :: انجام پروژه
04 :: رفع اشکال
05:: تحویل پروژه

شروع یک پروژه کاری، نزدیک شدن نظرات و اندیشه‌ها به یکدیگر است. ما باید دقیقاً بدانیم شما چه میخواهید و شما نیز باید بدانید که چه روش‌هایی برای پیاده سازی ایده‌ها و نظراتتان در بستر پروژه مورد نظر می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. در این مذاکرات، ما تمام توان خود را برای رسیدن به یک درک مشترک از پروژه به کار می بندیم تا بتوانیم همان پروژه‌ای را طراحی کنیم که شما میخواهید. پس از این مرحله، قرار دادی میان نماینده فناوری اطلاعات جعبه نرم‌افزار و کارفرما منعقد میگردد که روند کاری را با شفافیت کامل، بیان داشته است.


دنیایی مجازی هیچ حد و مرزی وجود ندارد .پس می تواند مکان مناسبی برای تجارت و کسب درآمد باشد. در حرفه ای که فعـالیت مـی کنیـد داشتــن یک وب سـایت می تـوانـد در جــــذب مشتــری موثر واقع شـود بــه علاوه میتــواند رانـدمان کــاری شمـا را تغییـــر دهد. درواقع وب ســایت ماننـد یک بروشورعمل می کند...با ما تماس بگیرید.