خانه هوشمند

خانه هوشمند چیست؟

نام خانه هوشمند را حتما شنیده‌اید. دیگر جای تعجب نیست که با پیشرفت فناوری بخواهیم خانه، محل کار، سوله، کارخانه و یاهر محل اقامتی را کنترل کنیم(اتوماسیون خانه). تمامی اشیاء محل مورد نظر را به همدیگر متصل و با یک سیستم مرکزی به کنترل اشیاء بپردازیم. می‌توانیم به کمک بستر اینترنت و یا بدون آن کنترل اشیاء را دراختیار بگیریم. هر یک از این سیستم‌هایی که برای یک خانه هوشمند استفاده می‌شود دارای مزایای متعدد و مخصوص به خود هستند.

آسایش، سرگرمی،امنیت و بهره‌وری‌انرژی از جمله اهداف این فناوری جالب است.

فواید خانه هوشمند ؟

شاید یکی مهمترین فواید این فناوری برای انسان‌ها راحت طلبی باشد. تصور کنید شما به کمک زمان‌بندی، کولر ماشین، لباس‌شویی، یا هر وسیله مورد نظر دیگر خود را بتوانید بدون فراموشی روشن کنید. نتیجه این کار، به ثمر رسیدن وظایف متعدد در زمان دقیق خود با زحمت کمتر، بدون فراموشی و دقت بالاتر است. به خانه هوشمند خود بگوید دمای متعادل محل اقامت شما چقدر باید باشد با یک بار دستور و آموزش به خانه هوشمند یا اتوماسیون تعبیه شده خود دمای محل کار یا منزل شما همیشه متعادل بوده و مصرف انرزی شما تا حد بسیار زیادی پایین خواهد آمد.


دوست دارید محل کار، کارگاه و یا منزل خود را از هر کجای دنیا که هستید کنترل کنید؟

کنترل وسیله نقلیه!چه ایده‌هایی را می‌توان برای کنترل وسیله نقیله داد؟! ایده‌های جالب برای وسیله نقلیه‌تان داریم. با ما تماس بگیرید.


خانه هوشمند برای کنترل اشیاء مبحث تقریبا نوپایی است که عدم آگاهی از امنیت، راحتی، کارایی وسایر موارد مفید دیگر باعث شده است که افراد کمتر سراغ چنین فناوری بروند. در آینده نچندان دور انسان قادر خواهد بود تمام کارهای خود را به هوش مصنوعی و ربات هایی محول کند که خود بتواند به کارهای مهمتر خود برسد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره‌هایی راجب خانه هوشمند یا همان اتوماسیون خانگی با ما در تماس باشید.Copyright ©PhoneAppBox.com 2017